Při uzavření smlouvy za použití prostředků komunikace na dálku (§ 53 Občanský zákoník) má Spotřebitel právo od smlouvy odstoupit bez uvedení důvodu a bez jakékoliv sankce do 14 dnů od převzetí plnění (§ 53 odst. 7 Občanský zákoník). 

Kontaktní údaje - vrácení zboží

+420 774 868 661
obchod@domacipohoda.cz

Adresa pro zaslání zboží

Paradigma Praha v.o.s.
S.K. Neumanna 353
273 03 Stochov

Formulář pro vrácení

  Na www.domacipohoda.cz jsme prodloužili termín pro vrácení zboží na 30 dnů :

Rozhodne-li se zákazník vrátit zboží na základě zákona 367/2000 Sb. § 53 odst. 7, je povinen prodávající toto zboží přijmout zpět.
Pokud je zboží poškozené při dopravě k zákazníkovi, postupuje zákazník podle návodu "co dělat při poškození zboží dopravcem".
Zboží nelze ve 30 denní lhůtě vrátit v případě, že zákazník kupuje zboží na IČ (živnosteský list) nebo pro jeho další prodej. V tomto případě se vztah mezi prodávajícím a kupujícím řídí dle obchodního zákoníku.

Ve lhůtě 30-ti dnů je možné vrátit zboží, které má toto náležitosti :

 • - zboží musí být vráceno kompletní a nepoškozené
 • - textilní výrobky nesmí být vyprány (vyprané zboží nelze přijmout zpět v případě, že je jiný vzor nebo barvy výrobku)
 • - zboží musí být vráceno ve stavu, aby byl možný jeho opětovný prodej
 • - v případě chybějícího obalu má prodávající právo na úhradu částky spojené s novým zabalením nebo jeho uvedení do prodeje

Informace k úspěšnému a rychlému vyřízení vrácení zboží :

 •      O záměru vrátit zboží informuje zákazník prodávajícího písemnou formou - nejlépe dopis přiložený k vrácenému zboží.
  Můžete také použít náš FOMRULÁŘ PRO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

 •       Zboží musí být nepoužité, kompletní, nepoškozené a zabalené v originálním obalu dodaném prodávajícím. Zboží musí být schopné dalšího prodeje.

 •      K zásilce s vráceným zbožím musí zákazník přiložit následující dokumenty :
               - číslo objednávky nebo kopii daňového dokladu
               - číslo bankovního účtu, na který má být zaslána částka za zboží

 •      Prodávající nepřijme zásilku poslanou na dobírku.

 •      Prodávající doporučeje zásilku pojistit - v případě poškození přepravou nebo ztráty balíku nenese prodávající za škodu zodpovědnost a proto by nemuselo dojít k vrácení peněz za zboží.

 •      Opravný daňový doklad zašleme pouze na vyžádání.

 •      V případě splnění všech požadavků na odstoupení od kupní smlouvy zašle prodávající nejpozději do 14-ti dnů peněžní prostředky na bankovní účet prodávajícího.
 •   Platbu je také možné zaslat na adresu poštovní poukázkou - v tom případě ale účtujeme poplatek 50 Kč.

V případě vrácení zboží z objednávky, ve které byla poskytnuta objemová sleva, bude vrácena částka za zboží, která bude poměrově ponížena o poskytnutou slevu. Bude také zohledněno, jaké celkové ceny zboží v košíku by dosáhla původní objednávka bez vráceného zboží.

Nejjednodušší postup vrácení zboží :

 •        Nepoužité zboží zašlete zpět na naši adresu, přiložte kopii faktury a na ní vlastní rukou napište číslo bankovního úču pro vrácení peněz.

Zákazník může požádat o výměnu zboží za jiné. Cena poštovného za zaslání jiného zboží je 60 Kč. Výměny se zasílají pouze kurýrem.


V případě dalších dotazů týkajících se vrácení zboží prosíme volejte +420 774 868 661 nebo pište na e-mail : obchod@domacipohoda.cz

Poslední aktualizace : 2.2.2018